Reference

scroll nápověda
Marcela Šimandlová

Marcela Šimandlová

Nemocnice Podlesí a.s

Ráda bych poděkovala celému týmu za vytvoření skvělé atmosféry na Galavečeru Nemocnice Podlesí. Casino upoutalo jak muže, tak i ženy a dívky. Blackjack, ruleta a kostky byly velmi příjemným zpestřením slavnostní akce, což dokazovaly obsazené hrací stoly od začátku až do konce. Věříme, že se nevidíme naposledy a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků.

Kateřina Pirošíková

Kateřina Pirošíková

DHL Supply Chain

Chtěla bych za všechny moc poděkovat za realizaci Family Day, bylo to naprosto skvělé, vše bylo perfektně zorganizované, všichni jsme si to náramně užili, pobavili se. Máte skvělý a sehraný tým mladých, sympatických lidí, kteří vše zmákli pod vaším vedením na jedničku. Děkujeme, spolupráce s Vámi byla od samého začátku moc příjemná.

Petra Seberová

Petra Seberová

M&M reality holding, a.s.

Ráda bych touto cestou poděkovala za služby, které nabízíte. Hry byly zajímavé a staly se zábavou až do pozdních nočních hodin pro naše zaměstnance bez ohledu na věkovou kategorii.
Také bych chtěla pochválit obsluhující personál, který byl mimořádně sympatický a vstřícný.
Vánoční večírek jsme si díky Vám velmi mile zpestřili. Děkujeme!

Petra Řezníčková

Petra Řezníčková

Produkce @ Colours of Ostrava

Team Colours of Ostrava si pro letošní vánoční party vybral dlouholetého partnera společnost Firemky s.r.o. a nově otevřené Zábavní centrum DUEL PARK v Zábřehu.
Osvobodili jsme Zemi, nahlédli do pyramidy v Egyptě, prohráli nebo vyhráli nějaké peníze v Casinu a otevřeli všechny Tajemné boxy :-)! Nechyběl ani fotokoutek - co by to taky byla za party bez fotokoutku, že ano:-) :-) :-).

Celý náš team si večírek užil, naprosto jsme vypli od práce a jen se bavili a hráli si. Veřírek jsme hodnotili jako jeden z nejlepších.

Děkujeme velmi za skvělýa profesionální přístup celého organizačního teamu, trpělivého pana moderátora, který nás večerem provedl.

Team Colours dává ***** z pěti.

Radim Raszka

Radim Raszka

Event manager ArcelorMittal Ostrava.

Již několik let oceňuji především jejich nadšení pro věc, bohaté zkušenosti a profesionální provedení všech aktivit 

Marcela Hamšíková

Marcela Hamšíková

el nino parfum, s.r.o.

Musím Vám i celému týmu složit poklonu, bylo to perfektní. Instruktoři (včetně Vás) byli moc milí, přátelští, usměvaví, nenašla jsem chybu. Nakonec i počasí nám vyšlo. Dle ohlasů od kolegů byli všichni nadšení, zametač super, ale náročný na fyzičku. Světelná stěna nejvíce překvapila asi mě, protože jsem netušila, že lidi tolik zabaví. Ale bylo u ní opravdu narváno. Takže za mě palec nahoru J Spolupráce s Vámi byla radost.

PhDr. Barbora Černá Dvořáková

PhDr. Barbora Černá Dvořáková

Head of Communications

Děkuju Firemkám za bezvadnou organizaci programu na akcích ArcelorMittal Ostrava.

Program je veden celou akcí velmi profesionálně a s citem, vytvoří příjemnou, nenucenou atmosféru a pobaví i náročné.

 

 

Petra Pavlicová

Petra Pavlicová

Grafton Recruitment s.r.o.

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za Váš vstřícný a trpělivý přístup při přípravě programu pro naše klienty, kterým pro nás fotokoutek bezesporu byl!
Ráda bych také poděkovala oběma pánům, kteří byli na místě a byli velmi příjemní, milí a ochotní. Máte v týmu fajn lidi a to je velká přidaná hodnota !

Ještě jednou Vám moc děkuji a věřím, že budeme v budoucnu mít ještě možnost s Vaší společností navázat další, neméně zábavnou J , spolupráci.

Byli jsme moc spokojeni a zábava se povedla J

Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

ředitel TKA

Chtěl bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci na akci v Rožnově. Na vaše atrakce a přístup animátorů byly jen pozitivní ohlasy. Klient chválí, všichni si to moc užili. My jako organizátoři oceňujeme vaši samostatnost a bezproblémové odbavení celé akce.

Ing. Šárka Šrámková

Ing. Šárka Šrámková

K2 atmitec

Ve spolupráci se společností Firemky s.r.o. jsme uskutečnili již 2 firemní akce pro naše zákazníky. V obou případech jsme byli s celou organizací i náplní akcí nadmíru spokojeni. Obdrželi jsme také poděkování ze strany partnerů.

Bavíme lidi na0akcích ročně

Máme více než0vlastních aktivit

V našem týmu je0školených instruktorů

Od roku 0organizujeme srdcem

Kontakt

Firemky s.r.o.

Chamrádova 682/28

Ostrava - Kunčičky 718 00

+420 775 949 273