Rádi pro vás připravíme akci s maximálním ohledem na vaše přání, potřeby a požadavky. Přivezeme zábavné aktivity na akce pro firmy, neziskové subjekty, soukromé osoby i veřejnost. Tvoříme týmové programy pro malé i velké skupiny na firemních akcích. ORGANIZUJEME AKCE od A do Z - teamspirit, teambulding, párty a večírky, family days, oslavy a výročí firem, městské akce a slavnosti, dětské dny,..

 

Family days

Family day je akce pro zákazníky nebo zaměstnance a jejich rodiny. Zajistíme pro vás hlavní náplň zábavného programu s využitím tradičních her i netradičních aktivit či atrakcí. Rádi Vám pomůžeme také s komplexní přípravou celého eventu, poradíme vám s cateringem, technikou, ozvučením a dalšími službami.

Teambuilding

Dejte vašim zaměstnancům příležitost poznat své kolegy z jiné stránky, mimo pracovní prostředí. Začněte s teambuildingem - začněte pracovat na zlepšení týmového ducha, společné komunikaci, plánování a dalších aspektech důležitých při spolupráci v týmu. Investujte do vašich zaměstnanců, investujte do vašich týmů, mnohonásobně vám to vrátí!

Teamspirit (Fun & Sport)

Podpořte týmového ducha zábavnou, atraktivní, fyzicky nenáročnou formou. Poznejte vaše kolegy, jejich vlastnosti i schopnosti, a to díky týmovým aktivitám či týmovým hrám. Vytvoříme pro vás zážitkový program a podmínky, díky kterým se lépe poznáte a dobře pobavíte.

Bavíme lidi na0akcích ročně

Máme více než0vlastních aktivit

V našem týmu je0školených instruktorů

Od roku 0organizujeme srdcem

Kontakt

Firemky s.r.o.

Chamrádova 682/28

Ostrava - Kunčičky 718 00

+420 775 949 273